HeliFreak

HeliFreak (http://www.helifreak.com/index.php)
-   Polish (http://www.helifreak.com/forumdisplay.php?f=207)
-   -   Latałeś dzisiaj? (http://www.helifreak.com/showthread.php?t=145842)

eDeK 06-18-2009 07:22 AM

Latałeś dzisiaj?

Heja

Niech i u nas bedzie taki temat,po polsku ;)

No wiec,lataliscie dzisiaj? Jak bylo,ile pakietow,jjaka pogoda,moze jakies nowe figury? :)

Zaczynajac odemnie - dzis wylatalem moje wszystkie 3 (1 juz spuchniety) pakiety a tylko na 2 moglem poszalec. Wiatr chwilami byl dosyc silny (te przeciagi na polu) i przezylem 2 ataki serca,ale juz sie do nich przyzwyczajam...
I na nowych ustawieniach regla silnik w locie "od tak" przygasil sie ze 3 razy...

Laduje pakiety i wieczorkiem druga tura :)

Joł :banana :cheers

skru 06-18-2009 09:19 AM

Ja dzis jestem po lotach ale w sumie to i przed :clappp mam 7 pakietow w tym 2 7SA123 ale przy setup który mam to sie nie licza bo nic z nich nie wyciagne ,do takiego latanka mam na 9 min .
I nasunela mi sie taka mysl ktora drazy mi leb od dluzszego czasu :
mozna by przeciez miec galonik, jakies:cheers i sobie posiedziec caly dzien ....
przytoczylem ta mysl koledze pilotowi i powiedzial ze "... odezwała się dusza spaliniarza [IMG]file:///D:/Gadu-Gadu/emots/3/krzywy.gif[/IMG]

chyba dodam nastepny model do podpisu soon:smokin:

private9 06-18-2009 10:14 AM

Siedzię i wyglądam przez okno, zacznie padac? czy nie? , Sku , ja wczoraj złożyłem spaliniaka Knighta 3D, zostało teraz najtańsze :) silnik, serwa, gyro, tłumik, cysterna itp :)

eDeK 06-18-2009 10:27 AM

Leee spaliny :thumbdown: Go electro! :YeaBaby:

No ja sie wybieram na druga ture lotow,przetestuje nowe ustawienia :badair:

Aloha :smokin:

eDeK 06-18-2009 11:31 AM

BYlo swietnie :smokin:

Nowa, zajbeista figura,2 inne dopracowalem ladnie i to wszystko na 2 pakietach... :arggg:
Ja chce nowe pakiety!!!! :bawl

Na dzisiaj juz sobie odpuszcze,za duzo adrenaliny :D

skru 06-18-2009 12:50 PM

Quote:

Originally Posted by private9 (Post 1383031)
Siedzię i wyglądam przez okno, zacznie padac? czy nie? , Sku , ja wczoraj złożyłem spaliniaka Knighta 3D, zostało teraz najtańsze :) silnik, serwa, gyro, tłumik, cysterna itp :)

A Ty rapiego miales wczesniej i co ?? no Gooda ??:thumbdown:

Bladyrunner 06-18-2009 03:28 PM

Ja dzisiaj tez latałem :)
na Gałce miałem też tylko 2 pakiety niestety a do 550tki na 3 loty :)
Gałką latałem najpierw i z tego jestem najbardziej zadowolony. Dzisiaj zrobiłem na stosunkowo niskim pułapie kółeczka do przodu, do tyłu, w invercie do przodu i w invercie do tyłu i wszystko na 2 pakietach, wieczorem było tak bezwietrznie, że leciał jak po sznurku, bardzo mi sie to podobało, w każdym razie dużo lepiej niż wczoraj ale to prawie zawsze tak jest :)
Na 550tce też zacząłem trochę szarpać throtle'a dzisiaj ale komary mnie oblazły
Damian może zdradzisz jaką to nową figurę katowałeś?

eDeK 06-18-2009 03:46 PM

A mozna wiedziec o jakiej galce piszesz? :D Moze maluszek hurri? :>

Nie zdradze bo nawet nie wiem jak sie nazywa :P Ale jeszcze troche i nakrece te moje wygibasy,czekam na nowe pakiety!!

Wysokosci!

Bladyrunner 06-18-2009 03:54 PM

No tak - kółko w normalu to robię na wysokości wzroku mniej więcej i do tyłu tez ale powoli (raz mi sie zdarzyło pare tyg. temu cholernie szybko do tyłu i nisko ok 1-1,5m prawie huragana do tyłu minititanem ale potem się trząsłem przez 15 min no i wogóle to jakiś fuks był niepomierny) jeśli chodzi o kółeczka w invercie to jestem teraz gdzies tak na 5-6m nad ziemią ale to dla mnie i tak sukcesfull że równiutko wyszły bo kółka wszelkiego typu to dla mnie symulatorowa zmora jest a w realu jakoś lepiej idą...
gałka -> gała -> gaua -> gaui 200 -> czyli huraganek :YeaBaby:

arthx7 06-18-2009 05:42 PM

ja tez dzisiaj polatelem, Lama 3 :) a figura to powtorzylem "lot z wiatrem" :):fly

private9 06-19-2009 01:25 AM

Miałem ale odfrunął do Koszalina, poprostu go sprzedałem. Po roku przyszła ochota na dużego śmierdziela.

eDeK 06-19-2009 03:22 PM

1 Attachment(s)
Tak i zaliczylem niezlego kreta :mad: :arggg: :(

skru 06-19-2009 06:41 PM

Ja mialem dzisiaj ,lype tyz mam nowy naped SCORPION 1900 kv i setup na 5S latam jednak na rożnych wariacjach zasilania , przy 6S 3700 Outrage Helik dostaje takiego kopa ze nie czaje co się z nim dzieje ,mimo to jest do opanowania :tongue:DHi tak na 10m zębatka podająca poluzowała sie,he miałem wrażenie ze to te sławne łożyska ,ale jakoś sie obeszło bez większych wydatków ,bo trochę zboza a reszte .... :smokin::YeaBaby:..... tylko płozy bo na boczek lupnol !!!

Bladyrunner 06-20-2009 09:03 PM

Dzisiaj, a własciwie wczoraj tez latałem - 3,1 kg pakietów wziąłem (23 szt i to jest mój rekord naładowania pakietów) :D - no i to wszytko czym się mogę pochwalić - z tego wylatałem 1978g, kurka dokładnie tyle jaka mam datę urodzenia heh może dlatego zaliczyłem kreta miniTi. może to cos znaczy? :roll:

eDeK 06-21-2009 06:40 AM

23? :O Skad tys tyle tego nabral? :D Ja tyle jeszcze po miesiacu nie wylatalem :lol:

Bez kretow nie ma postepow :D

Bladyrunner 06-21-2009 08:25 AM

No jakos tak sie nazbierało, odkopałem stare pakiety i nowe i tych 3S mam teraz 13 ale nie wszystkie się nadają jak sie okazalo w locie. Do małego mam 10 bo tyle kupiłem odrazu. Robię wszystko zeby miec jak najwięcej pakietów do lotów bo to oznacza więcej latania - teraz jestem zadowolony bo mogę naprawdę dużo polatać na jednym wyjściu.
Filmik mam z tym kretem:

- powodem było najprawdopodobniej to że link poszedł sobie na spacer ze snapa przy swashu, masakra, na szczęście straty stosunkowo niewielkie :thumbdown:

eDeK 06-22-2009 05:24 AM

O kurka,nie nawidze takch chamskich kretow... dawno takiego nie mialem.Mnie to przeraza jak helik spada z tak wysoka w dol...

Cos tak na ucho wydaje sie ze masz troche male oborty i pakiety chyba juz z deka padniete,tak jak u mnie.

Bladyrunner 06-22-2009 01:53 PM

Muszę przyznać, ze dziwnie mi się latało. Może ten link już był lekko wyszarpięty i się trochę roztorował... to by tłumaczyło dziwne odglosy i ogólny brak mocy.
A Ty co tam? Jak idą naprawy pokretowe?
Ludzie czy tylko my latamy i spadamy z nieba? :D

eDeK 06-22-2009 02:05 PM

Wlasnie przed chwileczka wszedlem do domu :) Uwielbiam takie wieczorne latanie... 0 wiatru,cisza i lekko razace w oczy sloneczko :D

Prawie zaliczylem kreta... w sumie nic nowego. Zawsze mi brakuje mocy przy wyciaganiu z szybkich, szarpanych fikoleczkach i wale czasami w ziemie. Dzis scialem sporo trawy.
Musze teraz latac na pro woodies a moje pakiety,od jakies 8 lotow kompletnie oklaply,juz chyba koncza swoj zywot :/

I jak na zlosc,paczka z pakietami przez p^*&^@#&go kuriera wrocila spowrotem do HK :mad:

Jak cos zacznie sie rypac,to wszystko sie wlai....

Blady,mi to wyglada na niewydojne pakiety albo jeszcze nie zbyt dobrze operujesz cyklika i katami bo niezle ci spadaja te obroty...

Widac,ze nie ma sporego zainteresowania tym dzialem,trzeba to jakos rozkrecic :)

skru 06-22-2009 02:17 PM

Quote:

Originally Posted by Bladyrunner (Post 1390457)
A Ty co tam? Jak idą naprawy pokretowe?
Ludzie czy tylko my latamy i spadamy z nieba? :D

Quote:

Originally Posted by DamianPL
Widac,ze nie ma sporego zainteresowania tym dzialem,trzeba to jakos rozkrecic :)

czy moja obecność tutaj wam chłopcy przeszkadza ???

All times are GMT -5. The time now is 08:51 PM.

Copyright © 2004-2011 - William James - Helifreak.com